Hotel Residence Warszawa – czym jest i co oferuje?

Hotel Residence Warszawa – czym jest i co oferuje?

Ostatnimi czasy pojawia się coraz więcej hoteli rezydencyjnych. Zapotrzebowanie na nie rośnie szczególnie w dużych miastach, gdzie znajduje się mnóstwo atrakcji turystycznych, a biznes rozwija się nadzwyczaj prężnie. Oferują one naprawdę wysokie standardy obsługi, które utrzymane są na światowym poziomie. Jak funkcjonują takie obiekty jak Hotel Residence Warszawa i co oferują? Tego dowiecie się z dalszej części tegoż artykułu, także zainteresowanych zapraszamy do lektury!

 

Czym jest Hotel Residence Warszawa i co oferuje?

Najprościej mówiąc hotel rezydencyjny to obiekt położony w centralnej bądź turystycznej części miasta, przez którą przewija się mnóstwo zwiedzających bądź przedsiębiorców. Zapewnia szeroki zakres wysokiej jakości usług dedykowanych osobom, które chcą sobie zapewnić jak najlepsze warunki do wypoczynku. Najczęściej posiada kilka apartamentów, które zapewniają intymność, ciszę i spokój. W każdym z nich znajduje się salon, sypialnia (jedna lub kilka), łazienka oraz aneks kuchenny, w którym można przygotować lub podgrzać posiłki. Oczywiście każde z pomieszczeń jest elegancko urządzone i doskonale wyposażone m.in. w sprzęty AGD i RTV, telewizję, telefon, Internet, faks i mnóstwo innych dogodności, które uprzyjemnią pobyt i pozwolą się należycie zrelaksować, ale także dopełnić różnych formalności związanych z prowadzeniem biznesu. W większości przypadków na terenie lokalu funkcjonują sala konferencyjna, restauracja lub bufet, strzeżony parking. Dla klientów dostępne jest także zaplecze sportowo-rekreacyjne, które pozwoli zadbać o kondycję. Co więcej, w jego pobliżu można znaleźć mnóstwo miejsc, w których można ciekawie spędzić wolny czas. Są nimi m.in. butiki, salony piękności, restauracje, kawiarnie, knajpki ze smacznym jedzeniem itp. Warto podkreślić, że obsługa w tego rodzaju hotelach stoi na bardzo wysokim poziomie. Pokoje sprzątane są codziennie, ręczniki i pościel (chociaż nie w każdym lokalu) również wymieniane są każdego dnia. Osoby chcące wynająć apartament powinny dokonać wcześniejszej rezerwacji telefonicznej, mailowej lub za pośrednictwem strony internetowej (jeżeli takowa usługa jest dostępna). Przykładem takiego Hotelu Residence Warszawa jest residencestandrews.pl/pl.

 

Dlaczego warto zatrzymać się w Hotelu Residence Warszawa?

  • Pewnie mnóstwo osób zastanawia się, dlaczego warto zdecydować się na pobyt w takim hotelu. Otóż przemawia za tym kilka ważnych kwestii, które wymieniamy poniżej.
  • Zyskujesz dużo więcej przestrzeni do wypoczynku. Zamiast z jednego pokoju możesz skorzystać z dobrze wyposażonego apartamentu, który posiada kuchnię, łazienkę, salon i sypialnię. To z kolei przekłada się na większą wygodę.
  • Wbrew pozorom zapewniasz sobie więcej udogodnień w cenie, która jest porównywalna do tej, którą trzeba zapłacić za wynajem pokoju. Co więcej, koszty najmu można rozłożyć na kilka osób (apartamenty są kilkuosobowe), więc wyjdzie dużo taniej.
  • Świetna lokalizacja. Jak już wspomniano wcześniej, takie hotele jak Hotel Residence Warszawa budowane są w centrach miast lub w pobliżu popularnych zabytków, czy atrakcji turystycznych. W niedalekiej odległości od nich znajdują się także biurowce, restauracje itp. co sprzyja prowadzeniu interesów. O tym, jak ważna jest właściwa lokalizacja obiektu hotelowego możecie poczytać tutaj: biznes.gazetaprawna.pl.
  • Doskonała lokalizacja przekłada się także na łatwiejszy dostęp do komunikacji miejskiej oraz szybkość poruszania się po mieście, nawet wtedy, gdy go nie znamy. Dzięki temu możemy zaoszczędzić sporo czasu, który trzeba by przeznaczyć na dotarcie do wybranego miejsca, zwłaszcza jeśli nocowalibyśmy w hotelu położonym na drugim końcu miasta.
  • Zapewniamy sobie doskonałą obsługę hotelową. Nie musimy się o nic martwić, bo nasz apartament posprzątają pracownicy lokalu, recepcjonistka z kolei może dla nas zamówić taksówkę, wysłać faks, załatwić transport z lotniska itp. To dla osób, które mają bardzo dużo obowiązków na głowie stanowi spore ułatwienie i pozwala skupić się tylko i wyłącznie na prowadzeniu interesów.
  • Pobyt w Hotelu Residence Warszawa wpływa na prestiż, więc jest doskonałym rozwiązaniem, gdy chcemy na kimś wywrzeć wrażenie, ale nie tylko. Większość z nich to lokale luksusowe, które posiadają kilka gwiazdek, poświadczających wysokie standardy obsługi. To niestety przekłada się też na wyższe ceny, ale jakoś obsługi jest naprawdę adekwatna do kosztów, które trzeba pokryć.
  • Gwarantujemy sobie ciszę i spokój. Zwykle na jednym piętrze znajduje się 1-4 apartamentów, więc liczba osób przechadzających się po korytarzach jest znacznie ograniczona. Bez wątpienia jest to ogromny atut, szczególnie jeżeli zależy nam na wyciszeniu się lub potrzebujemy odpowiednich warunków do pracy.