Rozrywka podczas upału

Rozrywka podczas upału

Rozrywka podczas upału – kilka ciekawych pomysłów

Wakacje to czas, kiedy warto pozwolić sobie na trochę szaleństwa. Niestety upały mogą skutecznie zniechęcić do aktywności fizycznej i sprawić, że w ogóle nie będzie się chciało wychodzić z domu. Dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka pomysłów na to, jak dobrze bawić się w stolicy podczas upałów. Mamy nadzieję, że wpadną Wam w oko i postanowicie z nich skorzystać. Dobrej zabawy!

  • Wizyta w Parku Moczydło, czyli jednym z największych warszawskich kompleksów sportowo-rozrywkowych. Na jego terenie znajdziecie mnóstwo atrakcji wodnych, takich jak basen o wymiarach 20×50 m z ośmioma torami, basen z trzema zjeżdżalniami oraz zjeżdżalnia gigant o długości 70 m a także brodzik dla dzieci. Oczywiście zabawa odbywa się pod okiem przeszkolonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają, by nikomu nie stało się nic złego.
  • Rejs promem po Wiśle, które pływają od 1 lipca do 31 sierpnia. Promem „Pliszka” można podróżować zupełnie za darmo. Jego trasa przebiega z Bulwaru Grzymały Siedleckiego aż po Stadion Narodowy. Widoki są wspaniałe, więc naprawdę warto.
  • Weakboarding w Lake Park Wilanów – Lake Park Wilanów znajduje się na obrzeżach miasta i stanowi jedno z lepszych centrów aktywnego wypoczynku i relaksu na łonie natury. Powierzchnia całego kompleksu wynosi 35000m2, a jedną z jej głównych atrakcji stanowi wakeboarding – sport polegający na płynięciu po powierzchni wody na desce. Śmiałek, który się na to zdecyduje musi trzymać się liny przypiętej do łodzi i utrzymywać równowagę, aby nie spaść. Obiekt czynny jest codziennie i oferuje mnóstwo innych rozrywek, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Opalanie na Polach Mokotowskich – to propozycja dla tych, którzy lubią łapać promienie słońca. Radzimy Wam wybrać się do ISKRA Pole Mokotowskie, gdzie czekają na Was wygodne leżaki, hamaki i wiszące fotele oraz sporej wielkości basen. To idealne miejsce na relaks z dobrą książką, zwłaszcza że klientom serwowane są pyszne koktajle i drinki z parasolką.
  • Kino plenerowe na wodzie – idealna opcja dla tych, którzy uwielbiają oglądać filmy. „Kino plenerowe na wodzie” mieści się w Przylądku Miami Wars, tuż przy wyjściu z portu, znajdującym się na Cyplu Czerniakowskim. Sense odbywają się w każdą środę o 21.00.
  • Zabawa w aqua park Wesolandia – świetne miejsce zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych osób. Znajdziecie w nim mnóstwo basenów, zjeżdżalni, jacuzzi, ślizgawek – co tylko dusza zapragnie! Mnóstwo wrażeń i ochłoda gwarantowane!