Hotel Residence Warszawa

Hotel Residence Warszawa

Hotel Residence Warszawa – oferowane standardy

Warszawa to jedna z piękniejszych stolic Europy. Stanowi połączenie tradycji i kultury z nowoczesnością. Na jej terenie można znaleźć sporo zabytkowych obiektów, które przeplatają się z ogromnymi wieżowcami i galeriami, co stanowi niesamowitą i bardzo klimatyczną mieszankę. Dlatego też każdy powinien wybrać się w to miejsce chociaż jeden raz. Oczywiście na czas wycieczki należy zadbać o nocleg. Najlepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie pokoju/apartamentu w Hotel Residence Warszawa. Dlaczego? Bo to hotel, który oferuje najwyższe standardy. O tych najistotniejszych piszemy poniżej.

Hotel Residence Warszawa – standardy

Pierwszą rzeczą, o której należy wspomnieć pisząc o hotelu rezydencyjnym jest jego położenie. Tego typu obiekty zlokalizowane są w atrakcyjnych turystycznie i biznesowo miejscach. W przypadku Warszawy jest to samo centrum lub niedaleka odległość od środków komunikacji miejskiej bądź najpopularniejszych zabytków. Dzięki temu osoby, które się w nich zatrzymują mogą bardzo szybko dotrzeć do wybranego przez siebie obiektu. Dla kogoś kto ma niewiele czasu na zwiedzanie lub odwiedził stolicę w celach biznesowych ma to ogromne znaczenie. Co więcej, z racji tego, że Hotel Residence Warszawa oferuje tylko kilka apartamentów do wynajęcia, osoby które się w nim zatrzymują mogą liczyć na intymność, ciszę i spokój. Dzięki temu można w spokoju popracować lub zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń.

Podkreślić również trzeba, że apartamenty są dość duże, a w każdym z nich może zakwaterować się od dwóch do czterech osób. Nie ma zatem mowy o tym, by każdy nie mógł swobodnie rozpakować swoich rzeczy. Spora ilość miejsca zapewnia wygodę i komfort, a dodatkowy atut stanowi świetne wyposażenie. Apartamenty Hotel Residence Warszawa są nie tylko elegancko i gustownie urządzone, ale posiadają wszystkie niezbędne sprzęty, począwszy od AGD po RTV, dostęp do Internetu, sejf, faks, telefon itp. W każdym z nich obecne są: łazienka, kuchnia, salon oraz jedna lub dwie sypialnie. Oczywiście oferowana jakość obsługi także stoi na najwyższym poziomie. Pracownicy hotelu mówią w języku obcym, kwatery są codziennie sprzątane, dokonuje się też częstej wymiany ręczników, a wszystko to w trosce o zadowolenie klienta.

Poza tym osoby, które zatrzymują się w Hotel Residence Warszawa (zobacz więcej na www.residencestandrews.pl) uzyskują dostęp do świetnego zaplecza gastronomicznego, obejmującego kawiarnie, restauracje, knajpki itp. Ponadto w ich pobliżu, niejednokrotnie na dziedzińcu, przy którym znajduje się hotel, funkcjonują sklepy, butiki z markową odzieżą i biżuterią, a więc w wolnej chwili można wybrać się na zakupy. Naturalnie goście hotelu otrzymują także do dyspozycji strzeżony parking i salę konferencyjną. Cały obiekt jest monitorowany 24/7 na dobę, więc można być pewnym o swoje bezpieczeństwo, a za dodatkową opłatą można skorzystać z szeregu opcjonalnych usług m.in. wynajęcia opiekunki do dziecka, budzenia na życzenie, zamawiania taksówki i biletów lotniczych.

Jak zatem można zauważyć standardy w Hotelu Residence Warszawa są naprawdę świetne, a koszt pobytu nie jest aż tak wygórowany, zwłaszcza jeśli wynajmiemy apartament w kilka osób i rozłożymy opłatę na wszystkich. W zamian jednak otrzymamy doskonałe warunki do wypoczynku i załatwiania spraw biznesowych, więc naprawdę warto.